Additional information
| Weight | 0.222 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 1.4 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 150 |
| Language | English |
| Edition | Paperback original |
| Dewey | 895.735 (edition:23) |
| Readership | General – Trade / Code: K |
Bookhaus, 4 Rope Walk, Bristol BS1 6ZJ.
Opening hours. Mon & Tues 9am – 6pm, Wed – Sat 9am – 8pm, Sun 10am – 6pm
£13.99
A space opera romance set against the backdrop of a looming colossal war between Earth and a mysterious adversary, a story of love unfolds through a series of intimate letters. This poignant novella explores how a space-born soldier’s gradual involvement with an escalating conflict intertwines with a heartfelt proposal to his Earth-born partner, revealing the intricate dance of love and duty at the edge of an interstellar conflict.
Out of stock
| Weight | 0.222 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 1.4 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 150 |
| Language | English |
| Edition | Paperback original |
| Dewey | 895.735 (edition:23) |
| Readership | General – Trade / Code: K |
We use technologies like cookies to store and/or access device information. We do this to analyise how our website is used by you. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site.
