Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 12.9 × 1.2 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 147 |
| Language | English |
| Edition | Paperback original |
| Dewey | 823.92 (edition:23) |
| Readership | Ages 5-12 / Code: B |
Bookhaus, 4 Rope Walk, Bristol BS1 6ZJ.
Opening hours. Mon & Tues 9am – 6pm, Wed – Sat 9am – 8pm, Sun 10am – 6pm
£5.99
Vinay, Musa, Inua and Nish are best friends. Nothing can separate them – until one day when Vinay’s cousin comes to invade his bunk bed haven (i.e. share his room). Filled with caring moments of friendship and funny pranks, this is a sensitive depiction of friendship between young boys.
In stock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 12.9 × 1.2 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 147 |
| Language | English |
| Edition | Paperback original |
| Dewey | 823.92 (edition:23) |
| Readership | Ages 5-12 / Code: B |
We use technologies like cookies to store and/or access device information. We do this to analyise how our website is used by you. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site.
