Additional information
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.9 × 19.8 × 1.9 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 210 |
| Language | English |
| Edition | 1st paperback ed |
| Dewey | 813.6 (edition:23) |
| Readership | General – Trade / Code: K |
Bookhaus, 4 Rope Walk, Bristol BS1 6ZJ.
Opening hours. Mon & Tues 9am – 6pm, Wed – Sat 9am – 8pm, Sun 10am – 6pm
£8.99
In this horror story set in colonial New England, a law-abiding Puritan woman goes missing. Or perhaps she has fled or abandoned her family. Or perhaps she’s been kidnapped, and set loose to wander in the dense woods of the north. Alone and possibly lost, she meets another woman in the forest. Then everything changes.
In stock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.9 × 19.8 × 1.9 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 210 |
| Language | English |
| Edition | 1st paperback ed |
| Dewey | 813.6 (edition:23) |
| Readership | General – Trade / Code: K |
We use technologies like cookies to store and/or access device information. We do this to analyise how our website is used by you. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site.
