Additional information
| Weight | 0.386 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 19 × 0.7 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 110 |
| Language | English |
| Edition | Graphic ed |
| Dewey | 741.5 (edition:22) |
| Readership | General – Trade / Code: K |
Bookhaus, 4 Rope Walk, Bristol BS1 6ZJ.
Opening hours. Mon & Tues 9am – 6pm, Wed – Sat 9am – 8pm, Sun 10am – 6pm
£10.99
In this story, Tank Girl finds herself having a baby, and the sinister members of the Cult of Baal have plans for her, plans that could lead to the end of civilisation. When the going gets tough, Tank Girl heads for Mars.
Out of stock
| Weight | 0.386 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 19 × 0.7 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 110 |
| Language | English |
| Edition | Graphic ed |
| Dewey | 741.5 (edition:22) |
| Readership | General – Trade / Code: K |
We use technologies like cookies to store and/or access device information. We do this to analyise how our website is used by you. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site.
