Additional information
| Weight | 0.316 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.3 × 16.7 × 1.7 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 188 |
| Language | English |
| Edition | Second edition |
| Dewey | 914.21 (edition:23) |
| Readership | / Code: |
Bookhaus, 4 Rope Walk, Bristol BS1 6ZJ.
Opening hours. Mon & Tues 9am – 6pm, Wed – Sat 9am – 8pm, Sun 10am – 6pm
£9.99
Peaceful London contains over 250 of the author’s favourite locations throughout the city, from restful gardens and serene churches to silent libraries and inspiring galleries, where the city’s volume is muted or even switched off completely.
Out of stock
| Weight | 0.316 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.3 × 16.7 × 1.7 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 188 |
| Language | English |
| Edition | Second edition |
| Dewey | 914.21 (edition:23) |
| Readership | / Code: |
We use technologies like cookies to store and/or access device information. We do this to analyise how our website is used by you. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site.
